Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy w Polsce:
1. Meble firmy "Bellamy" przy zakupie powyżej 400zł są wysyłane bezpłatnie.
    Koszt przesyłki pozostałych firm, których meble są dostępne w naszym sklepie jest wyceniany indywidualnie.

2. zamówienia poniżej 400 PLN są płatne i wynoszą 14 PLN.
3. Wysyłka za pobraniem (płatność kurierowi przy dostawie) jest dodatkowo płatna 3,5 PLN.
4. Odbiór osobisty w naszym Showroomie w Sanoku przy ulicy Kościuszki 27 (I piętro) jest bezpłatny. O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym mailem. W naszym Showroomie jest możliwość dodatkowych zakupów, gdyż większość prezentowanych produktów posiadamy w podręcznym magazynie.

Koszt dostawy zagranicę:
Koszty wysyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie. Aby sprawdzić jego wysokość prosimy o wysłanie maila na contact@babydeco.eu  z informacją o kodzie pocztowym i kraju, do którego mamy wysłać towar oraz wskazać produkty, które chcą Państwo kupić. 
 
Czas dostawy:
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia, które posiadamy na magazynie były wysyłane w przeciągu 24-48  godzin od momentu złożenia zamówienia. Każdy produkt posiada informacje o wysyłce, która oznacza czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty lub określenia formy płatności jako "za pobraniem". Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl