Czas i koszty dostawy
Koszt dostawy w Polsce:
1. Meble firmy "Bellamy" przy zakupie powyżej 400zł są wysyłane bezpłatnie.
    Koszt przesyłki pozostałych firm, których meble są dostępne w naszym sklepie jest wyceniany indywidualnie.

2. zamówienia poniżej 400 PLN są wysyłane odpłatnie 14 PLN.
3. Wysyłka za pobraniem (płatność kurierowi przy dostawie) jest dodatkowo płatna 3,5 PLN.
4. Odbiór osobisty w naszym Showroomie w Sanoku przy ulicy Kościuszki 27 (I piętro) jest bezpłatny. O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym mailem. W naszym Showroomie jest możliwość dodatkowych zakupów, gdyż większość prezentowanych produktów posiadamy w podręcznym magazynie.

Koszt dostawy zagranicę:
Koszty wysyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie. Aby sprawdzić jego wysokość prosimy o wysłanie maila na contact@babydeco.eu  z informacją o kodzie pocztowym i kraju, do którego mamy wysłać towar oraz wskazać produkty, które chcą Państwo kupić. 
 
Czas dostawy:
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zamówienia, które posiadamy na magazynie były wysyłane w przeciągu 24-48  godzin od momentu złożenia zamówienia. Każdy produkt posiada informacje o wysyłce, która oznacza czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty lub określenia formy płatności jako "za pobraniem". Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
 
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl