Opcje przeglądania
Producent
  • 3 Sprouts(1)
  • Silly U(2)
Wysyłka w
  • 24 godziny(3)
Cena
  • od
    do

Nasi ciekawscy milusińscy zawsze wyciągają niecierpliwie rączki gdy tylko tóż nad nimi pojawi się bajeczna karuzela z pozytywką. Kręcące się misie, laleczki, inne figurki pełnią dwie role. Pomagają w zasypianiu, koją, wyciszają zmysły kiedy pora spać. W ciągu dnia karuzela to fantastyczna zabawka, która pobudza do działania.

 Karuzela z pozytywką raz usypia, raz wyostrza słuch i kieruje wrażliwość na piękne dźwięki, z pozytywni może także wydobywać się konkretna piosenka. Karuzela dla niemowlaka wprawiona w ruch pobudza zmysł wzroku i dotyku, zajmuje uwagę dziecka na dłuższy czas. Bardzo popularna od lat jest karuzela z misiami, podoba się ona chłopcom oraz dziewczynkom. Karuzele dla dzieci do łóżeczka posiadają stonowane kolory, są z reguły bardzo miękkie i bezpieczne, natomiast  karuzela drewniana do łóżeczka ma perfekcyjne zaokrąglone wszelkie ranty. Jest to także pozytywka.

Karuzela na łóżeczko typu bajkowy łapacz snów

Tego rodzaju karuzela dla noworodka przypomina troszkę indiańską zabawkę lub ozdobę. Kolorowe piórka wytwarza się z bezpiecznego materiału, są bardzo dobrze przymocowane. Zabawce mogą towarzyszyć koraliki. Te karuzele dla niemowląt nie obdacają się dzięki mechanizmowi nakręcanemu, a są wprawiane w ruch przez dłonie niemowlęcia lub innych osób.

Dodatkowe gadżety

Karuzela do łóżeczka turystycznego, piękne kolorowe zawieszki do łóżeczka to przedmioty, które można zabrać wszędzie tam gdzie przemieszczamy się z dzieckiem.

Następna kategoria: Naklejki, girlandy, pompony

Karuzele, łapacze snów, zawieszki

Karuzela Paw, 3 SproutsKaruzela Paw, 3 Sprouts
Producent: 3 Sprouts
Cena:69,00 zł79,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Karuzela Sówki Boy, SillyUKaruzela Sówki Boy, SillyU
Producent: Silly U
Cena:116,00 zł
szt.
zobacz więcej
Karuzela Sówki Girl, SillyUKaruzela Sówki Girl, SillyU
Producent: Silly U
Cena:116,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl